Apple iPod touch 3.generace 32GB

Apple iPod touch 3.generace 32GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 27. 03. 2011 v 21:43
Recenze: Tento produkt je velmi zajímavý, jak z hlediska ceny, tak také uživatelsky či designu. Jeho cena je sice poněkud vyšší, ale za funkce, kterými může tento výrobek oplývat, je více než přívětivá.

Klady: kvalitní desing ,barvy , super poslech , čistej zvuk ,kvalitní hry.

Zápory: na zadní ocelové straně jsou okamžitě vidět škrábance.
vložil UxzfYKlWD dne 20. 08. 2012 v 01:29
Recenze: zipec: Je1 mysledm, že te9 knize vytfdke1me vedce věced, než jen enormned množstved špatnfdch dat a chybně psanfdch jmen. Ale i kdyby šlo jen o ně, tak předtomnost knihy totoho typu evidentně postre1dajedced jakoukoliv redakčned pre1ci na pultech knihkupectved je hodně na pove1ženou.

Klady: zipec: Je1 mysledm, že te9 knize vytfdke1me vedce věced, než jen enormned množstved špatnfdch dat a chybně psanfdch jmen. Ale i kdyby šlo jen o ně, tak předtomnost knihy totoho typu evidentně postre1dajedced jakoukoliv redakčned pre1ci na pultech knihkupectved je hodně na pove1ženou.

Zápory: zipec: Je1 mysledm, že te9 knize vytfdke1me vedce věced, než jen enormned množstved špatnfdch dat a chybně psanfdch jmen. Ale i kdyby šlo jen o ně, tak předtomnost knihy totoho typu evidentně postre1dajedced jakoukoliv redakčned pre1ci na pultech knihkupectved je hodně na pove1ženou.

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz