Emgeton CULT X0 8GB

Emgeton CULT X0 8GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 28. 03. 2011 v 12:10
Recenze: Manipulace s kolečnem je občas horor. Pokud chcete přehrát jen určitou část písničky nebo se posunout v písničce jste skoro bez šance.Klasická mp3 se slušnou výbavou. Výborné dílenské zpracování a vzled a také slušná paměť 8 GB. Tento přístroj je naprosto dostačující.

Klady: -Miniaturní velikost (zhruba velikost zapalovače) -Dostatečná kapacita 8 GB -Hezký vzled

Zápory: Vůbec nic jsem nenašel.
vložil dnzfaRUxjEhcnMfGN dne 20. 08. 2012 v 00:39
Recenze: Hmmmm, ze by Delon 68 neboli Zbynek Padrak z Brna? Prapodivna excnetsie, ktera tusim cca pred rokem byla oznacena za udajneho zlodeje, ktera mimojine oznamila, ze hodla podat trestni oznameni na vydavatele Crwe za urazku na cti:)? Tak to ti chlapce napisi to stejne, co pred rokem = s blbcem jako ty se nehodlam spinit.

Klady: Hmmmm, ze by Delon 68 neboli Zbynek Padrak z Brna? Prapodivna excnetsie, ktera tusim cca pred rokem byla oznacena za udajneho zlodeje, ktera mimojine oznamila, ze hodla podat trestni oznameni na vydavatele Crwe za urazku na cti:)? Tak to ti chlapce napisi to stejne, co pred rokem = s blbcem jako ty se nehodlam spinit.

Zápory: Hmmmm, ze by Delon 68 neboli Zbynek Padrak z Brna? Prapodivna excnetsie, ktera tusim cca pred rokem byla oznacena za udajneho zlodeje, ktera mimojine oznamila, ze hodla podat trestni oznameni na vydavatele Crwe za urazku na cti:)? Tak to ti chlapce napisi to stejne, co pred rokem = s blbcem jako ty se nehodlam spinit.

Komentáře:

Zdislava Habrnálová: Dobrý den, prosím, chtěla by jsem se zeptatm zda-li je ještě možné tento produkt někde odkoupit. Je úžasný, moc se mi líbí, a nemohu nikde už tuhle mp3 najít, mrzí mě to, jelikož sem měla tuto mp3, ale rozbila se mi,a tak mě to hodně mrzí a bolí. Děkuji moc

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz