LG HT44S

LG HT44S Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 22. 03. 2011 v 13:25
Recenze: Kino mám tři dny a zatím splnilo všechna moje očekávání-výborný zvuk,dobré ovládání,zatím vzalo všechny formáty přes usb i mechaniku,i vzhledově vypadá na tuto cenovou relaci velmi dobře.

Klady: Skvělý zvuk i design, splnilo vše na 100%.Přehraje spoustu formátů.

Zápory: zatím nic.
vložil TBsbxogu dne 06. 06. 2012 v 18:32
Recenze: Pepa napsal:Allianz pojišťovna je špatne1 pojišťovna. Neuhraded celou škodu, keotru způsobed jejed klient při dopravned nehodě. Nestedhe1 termedny, neodpovedde1 na e-maily. Je nezbytne9 korespondovat medsto elektronicky klasickfdm doporučenfdm dopisem. Nesmed se člověk nechat uchle1cholit, když po stedžnosti pošlou pe1r korun. Po dalšed stedžnosti dostanete opět pe1r korun. Dobrovolně ani nedobrovolně neuhraded celou škodu. Jedine1 možnost je de1t je k soudu.

Klady: Pepa napsal:Allianz pojišťovna je špatne1 pojišťovna. Neuhraded celou škodu, keotru způsobed jejed klient při dopravned nehodě. Nestedhe1 termedny, neodpovedde1 na e-maily. Je nezbytne9 korespondovat medsto elektronicky klasickfdm doporučenfdm dopisem. Nesmed se člověk nechat uchle1cholit, když po stedžnosti pošlou pe1r korun. Po dalšed stedžnosti dostanete opět pe1r korun. Dobrovolně ani nedobrovolně neuhraded celou škodu. Jedine1 možnost je de1t je k soudu.

Zápory: Pepa napsal:Allianz pojišťovna je špatne1 pojišťovna. Neuhraded celou škodu, keotru způsobed jejed klient při dopravned nehodě. Nestedhe1 termedny, neodpovedde1 na e-maily. Je nezbytne9 korespondovat medsto elektronicky klasickfdm doporučenfdm dopisem. Nesmed se člověk nechat uchle1cholit, když po stedžnosti pošlou pe1r korun. Po dalšed stedžnosti dostanete opět pe1r korun. Dobrovolně ani nedobrovolně neuhraded celou škodu. Jedine1 možnost je de1t je k soudu.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz