Philips GoGear RaGa 2GB

Philips GoGear RaGa 2GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 28. 03. 2011 v 10:33
Recenze: Hliníková konstrukce Vám zaručí velkou odolnost proti nárazu. Jediná nevýhoda je chybějící rádio. Dají se tu zamknout tlačítka to u mé staré MP3 nešlo.Je jednoduchá dobře se ovládá a dobře vypadá.

Klady: -Malé, kapesní rozměry, nízká hmotnost -Hezký design, oblý hřbet, barevný displej, -pěkná grafika, hezké a přehledné menu Snadné, přehledné a jednouduché ovládání "jednou rukou" - ideální pro ženy a holky, co nějaká široká nastavení příliš neřeší a jde jim především o design a hudbu samotnou.

Zápory: Možná až příliš jednoduché ovládání - náročnější uživatel bude některé funkce asi postrádat, přístroj se nedá přizpůsobit (nastavit) do velké míry.
vložil NESjLrvnf dne 07. 06. 2012 v 03:56
Recenze: / Založil jsem ti novfd fačet (hi-jaker-redaktor). Heslo by ti mělo přijedt na e-mail, terfd me1š na aktue1lnedm fačtě. Až ti přijde, přihlaš se zde s novfdm fačtem a vpravo přes uživatelskfd panel se dotnsaeš do administrace. Tam už napse1ned nove9ho čle1nku najdeš. Jde mi hlavně o to, aby jsi psal nějake9 novinky o Androidu nebo WP7 (inspiruj se např. na SmartManii, SvětAndroida, Engadget, AndroidCentral, Android and Me, PocketNow, ) a spisovně.

Klady: / Založil jsem ti novfd fačet (hi-jaker-redaktor). Heslo by ti mělo přijedt na e-mail, terfd me1š na aktue1lnedm fačtě. Až ti přijde, přihlaš se zde s novfdm fačtem a vpravo přes uživatelskfd panel se dotnsaeš do administrace. Tam už napse1ned nove9ho čle1nku najdeš. Jde mi hlavně o to, aby jsi psal nějake9 novinky o Androidu nebo WP7 (inspiruj se např. na SmartManii, SvětAndroida, Engadget, AndroidCentral, Android and Me, PocketNow, ) a spisovně.

Zápory: / Založil jsem ti novfd fačet (hi-jaker-redaktor). Heslo by ti mělo přijedt na e-mail, terfd me1š na aktue1lnedm fačtě. Až ti přijde, přihlaš se zde s novfdm fačtem a vpravo přes uživatelskfd panel se dotnsaeš do administrace. Tam už napse1ned nove9ho čle1nku najdeš. Jde mi hlavně o to, aby jsi psal nějake9 novinky o Androidu nebo WP7 (inspiruj se např. na SmartManii, SvětAndroida, Engadget, AndroidCentral, Android and Me, PocketNow, ) a spisovně.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz