Philips GoGear ViBE 4GB

Philips GoGear ViBE 4GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 27. 03. 2011 v 21:29
Recenze: Jsem spokojená je to dárek tak se bude určitě líbit.Rovněž ocenňuji tvar, který se mi vejde do kapsy a nikde nevyčuhuje.A sluchátka jsou malá cena za kvalitu. Přehodila jsem si na své oblíbené a žádný problém nemam. Hlasitost i kvalita zvuku je dle mého prvotřídní.

Klady: -dlouhodobá výdrž baterie -malý vzhled -kvalitní zpracování za příznivou cenu -možnost nabíjení jak z počítače, tak z -magnetofonu na usb

Zápory: nutnost převádět formáty videa.
vložil CzpWpIuy dne 20. 08. 2012 v 02:48
Recenze: to Delon: Kolik ti je, deset? To soudedm podle těch koček . Takhle jsme se vytahovali asi tak ve čtvrtfd tředdě, když jsme zjtiisli, že je něco jako sex a kdo to děle1, tak je borec: Jestli jsem pedchal? No, jasně, nejmedň tisedckre1t teda za minulej tejden, jasnfd, ne?

Klady: to Delon: Kolik ti je, deset? To soudedm podle těch koček . Takhle jsme se vytahovali asi tak ve čtvrtfd tředdě, když jsme zjtiisli, že je něco jako sex a kdo to děle1, tak je borec: Jestli jsem pedchal? No, jasně, nejmedň tisedckre1t teda za minulej tejden, jasnfd, ne?

Zápory: to Delon: Kolik ti je, deset? To soudedm podle těch koček . Takhle jsme se vytahovali asi tak ve čtvrtfd tředdě, když jsme zjtiisli, že je něco jako sex a kdo to děle1, tak je borec: Jestli jsem pedchal? No, jasně, nejmedň tisedckre1t teda za minulej tejden, jasnfd, ne?

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz