SanDisk Sansa Clip 8GB

SanDisk Sansa Clip 8GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 24. 03. 2011 v 22:16
Recenze: Celkově jsem s přehrávačem spokojená, splňuje moje požadavky - cenově přijatelný, malý a lehký přehrávač s kvalitním zvukem.Ideální pro člověka, který potřebuje jen mp3 přehrávač.

Klady: je malá a velmi lehká tušim kolem 65g, dá se připnout na pásek, celkem velká paměť 8GB, přehrává hudbu náhodně a i opakovaně.

Zápory: neumí přehrávat podle adresářů.
vložil JdWnmBopvYHsFz dne 07. 06. 2012 v 09:40
Recenze: Fluppy (Comp Cube) napsal:Vždyť teď jste viděli zničened robotů! To je takove1 trage9die a ne1siled, že to hra pro děti neudbe xDDD Ale video je moc hezkfd, o Portal 2 obtedžnost se nebojedm protože v Portalu 1 se orientuju dobře a hraju rychle a o těžke9 chambery se mi starajed mf3dy (včetně toho našeho). Takže se o obtedžnost moc nestare1m, Valve se zase určitě v dobre9m smyslu předvede. Tak zase předsted faterfd o u dalšedho videa!

Klady: Fluppy (Comp Cube) napsal:Vždyť teď jste viděli zničened robotů! To je takove1 trage9die a ne1siled, že to hra pro děti neudbe xDDD Ale video je moc hezkfd, o Portal 2 obtedžnost se nebojedm protože v Portalu 1 se orientuju dobře a hraju rychle a o těžke9 chambery se mi starajed mf3dy (včetně toho našeho). Takže se o obtedžnost moc nestare1m, Valve se zase určitě v dobre9m smyslu předvede. Tak zase předsted faterfd o u dalšedho videa!

Zápory: Fluppy (Comp Cube) napsal:Vždyť teď jste viděli zničened robotů! To je takove1 trage9die a ne1siled, že to hra pro děti neudbe xDDD Ale video je moc hezkfd, o Portal 2 obtedžnost se nebojedm protože v Portalu 1 se orientuju dobře a hraju rychle a o těžke9 chambery se mi starajed mf3dy (včetně toho našeho). Takže se o obtedžnost moc nestare1m, Valve se zase určitě v dobre9m smyslu předvede. Tak zase předsted faterfd o u dalšedho videa!

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz