Sweex StickZ 2GB

Sweex StickZ 2GB Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 25. 03. 2011 v 13:03
Recenze: Elegantní a jednoduchý MP3 přehrávač, vyvedený ve stříbrné barvě. Pojme až 2 GB hudebních souborů a to v podporovaných formátech MP3, WMA a OGG.Výdrž baterie se při nepřetržitém přehrávání dostává na 4,5 hodiny. Čistá váha přehrávače je pouhých 13 gramů.

Klady: malý, lehký a dobře ovladatelný.

Zápory: nic.
vložil BZtTKTMD dne 02. 02. 2013 v 07:05
Recenze: My overriding imesisrpon from your account is a bit odd' - I thought the beer taster was distinctly weird - and altogether too hit and miss for me to risk, given that I'm not a great peanut fan and prefer my potatoes as English chips rather than American fries!

Klady: My overriding imesisrpon from your account is a bit odd' - I thought the beer taster was distinctly weird - and altogether too hit and miss for me to risk, given that I'm not a great peanut fan and prefer my potatoes as English chips rather than American fries!

Zápory: My overriding imesisrpon from your account is a bit odd' - I thought the beer taster was distinctly weird - and altogether too hit and miss for me to risk, given that I'm not a great peanut fan and prefer my potatoes as English chips rather than American fries!

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz