Meguiars leštěnka Ultimate Compound - 450 ml

Meguiars leštěnka Ultimate Compound - 450 ml Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 11. 04. 2011 v 11:18
Recenze: Je vhodný pro starší ale i nové laky, neobsahuje abrazivní složení jako jiné leštěnky takže nodochází k poškrábaní. Leští rovnoměrně. Do jisté míry odstraňuje drobnou korozi ale skvěle kruhové škrábance a rýhy.

Klady: obnovuje barvu a jas laku, leštění jde mnohem rychleji než u běžně dostupných přípravků.

Zápory: k dostání ve speciálních prodejnách nebo na internetu.
vložil SLu03YgdO dne 20. 07. 2014 v 18:29
Recenze: Do you have a spam problem on this innretet site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; weve developed some nice techniques and were searching to exchange solutions with other individuals, be positive to shoot me an e-mail if planning to pursue.

Klady: Do you have a spam problem on this innretet site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; weve developed some nice techniques and were searching to exchange solutions with other individuals, be positive to shoot me an e-mail if planning to pursue.

Zápory: Do you have a spam problem on this innretet site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; weve developed some nice techniques and were searching to exchange solutions with other individuals, be positive to shoot me an e-mail if planning to pursue.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz