mBank

mBank Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 27. 04. 2011 v 10:48
Recenze: Před 3 lety jsem potřebovala půjčku jen na 20 000,- a nikde mi nechtěli půjčit ale nakonec jsem narazila na v celku novou bankovní společnost mBank, kde mi nakonec půjčili. K půjčce jsem si zřídila i mKontko a k němu jsem dostala i kartu a to všechno zdarma. Půjčku mám splacenou už rok ale u mBank zůstávám i nadále. Se vším mi zde zatím poradili a odpověděli hned i na mé záludné otázky.

Klady: Účet i karta jsou zdrama, placení z účtu mBank na účet mBank je zdarma a platba je převedená ihned. Opravdu si nemůžu stěžovat. Mbank nabízí i nějaké ty soutěže o ceny ale těch se nezúčestňuji:-)

Zápory: opravdu nic.
vložil Lucie dne 16. 04. 2012 v 17:19
Recenze: Žádala jsem v mBank o refinancování hypotéky. Naslibovali hory doly ,ale skutek utek!!! Nechali si zaplatit odhad ,který pak neměl žádnou váhu. Chtějí nesmyslné dokumenty,které jiné banky nevyžadují. Nakonec bylo vše jinak.Spolupráci jsem s nimi okamžitě ukončila. Díky už nikdy více.Jsou asi dobří jen na účet zdarma.

Klady: účet zdarma

Zápory: nechají si zaplatit odhad,který pak není použitelný,dlouhá doba vyřizování hypotéky
vložil klientka mbank dne 21. 05. 2013 v 17:52
Recenze: Dělají si z klientů blázny. Dnes jsem jim poslala následující e-mail: Dotaz: Proč si děláte z vašich klientů blázny? Proč se ptám: Pošlete e-mailem, že je předschválené přečerpání účtu až do výše 37 tis. Kč. Když jsem si přes internet podala žádost na přečerpání ve výši 20 tis. Kč, žádost byla přijata a následně mi ve 13:40 hodin přišel e-mail, že se mám dostavit na vybrané kontaktní místo k podepsání smlouvy o přečerpání. V 16 hodin jsem jela na kontaktní místo, kde mi bylo sděleno, že moje žádost byla zamítnuta. Navíc mi to bylo sděleno dost silně nepříjemnou paní, která byla na vašem kiosku, kde ji evidentně nebavilo sedět a byla zřejmě naštvaná na celý svět, proto se dost nepříjemným tónem bavila i se mnou. Je zajímavé, že než jsem přišla domů, tak jsem zjistila, že v 16:54 hod., tj. evidentně až po mé návštěvě vašeho kiosku, mi byl poslán e-mail, že moje žádost byla zamítnuta. Před cca dvěma léty se mi stalo totéž s nabídnutou předschválenou půjčkou. Dovoluji si vás upozornit, že už nejste jediná banka bez poplatků.

Klady: Celkem slušné internetové bankovnictví.

Zápory: 1. Rádi si dělají ze svých klientů blbce. 2. Problematické vložení hotovosti na účet.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz