UBank USaver

UBank USaver Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 08. 03. 2011 v 12:07
Recenze: Poté, co jsem dělal 2 telefonní hovory do call centra a vysvětlovali mi, jak tento web a můj účet funguje všechno se mi zdálo jasné hned. Nicméně, když jsem byl u zřízení účtu bylo to trochu obtížnější. Teď, když mi účet funguje, jsem velmi spokojený. Líbí se mi, že mají výpočet úspor na webu. Doporučil bych ubank vysoký spořící účet.

Klady: velký úroková sazba, nejlepší, co můžu najít v tuto chvíli, poměrně snadné zobrazení vašeho účtu. Zákaznický servis je velmi ochotný.

Zápory: trvalo mi asi 3 nebo 4 pracovní dny zřídit účet, částečně moje chyba. oni mě požádal o číslo pasu, identifikace, nicméně oni neuvedli, že cestovní pas musí být stále platný. Ze začátku bylo trochu složité pochopit, jak používat ubank webové stránky.
vložil EILdid8Z3X dne 20. 07. 2014 v 18:09
Recenze: Thank you for any other informative web site. The place else could I am gitteng that kind of info written in such an ideal approach? I have a project that I am simply now running on, and I've been at the glance out for such info.

Klady: Thank you for any other informative web site. The place else could I am gitteng that kind of info written in such an ideal approach? I have a project that I am simply now running on, and I've been at the glance out for such info.

Zápory: Thank you for any other informative web site. The place else could I am gitteng that kind of info written in such an ideal approach? I have a project that I am simply now running on, and I've been at the glance out for such info.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz