Modus LL436AL

Modus LL436AL Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 11. 05. 2011 v 16:09
Recenze: Toto osvětlení mám v práci. Už konečně nemusím řešit praskání žárovek díky zářivkám. Světlo je čirejší než z klasických žárovek. Takže na svou práci lépe vidím. Také mnohem úspornější. Jsem s ním spokojená. Nezkresluje.

Klady: světlo je čiré, zářivky. Úspornější.

Zápory: nic.
vložil xMCXabPN dne 21. 04. 2017 v 17:54
Recenze: I have been dipping for the last 5 years and I really want to quit after reading all the crazy stories about mouth cancer. I dip like a can and a half a day. I heard that the nicotine gum or lozenge or patch can help me quit but i&78;1#2ve tried quitting before and idk how long I will stay off the wagon if the products taste bad or dont help enough. has anyone tried it? what is it like? does it help?

Klady: I have been dipping for the last 5 years and I really want to quit after reading all the crazy stories about mouth cancer. I dip like a can and a half a day. I heard that the nicotine gum or lozenge or patch can help me quit but i&78;1#2ve tried quitting before and idk how long I will stay off the wagon if the products taste bad or dont help enough. has anyone tried it? what is it like? does it help?

Zápory: I have been dipping for the last 5 years and I really want to quit after reading all the crazy stories about mouth cancer. I dip like a can and a half a day. I heard that the nicotine gum or lozenge or patch can help me quit but i&78;1#2ve tried quitting before and idk how long I will stay off the wagon if the products taste bad or dont help enough. has anyone tried it? what is it like? does it help?

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz