Zhubněte jednou provždy - Mačingová Antónia

Zhubněte jednou provždy - Mačingová Antónia Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 23. 03. 2011 v 14:08
Recenze: Zhubla jsem skoro 7 kg a 11 cm v pase. Teď se udržuji a jde to v pohodě, Přestaly mě trápit bolesti žaludku, zažívací potíže, zlepšila se mi pleť a zmírnily se průvodní jevy hormonálních změn v těle. Mohu sníst i něco z původního jídelníčku.

Klady: Jednoduše, levně a bez chemie se naučíte vařit sytá, chutná jídla, změníte životosprávu způsobem, který je velmi přijatelný. Má příznivý vliv na zdraví a pohodu.

Zápory: Musíte se načit, jak šetřit čas, aby člověk neprostál u vaření celý den, protože se denně vaří zpočátku 3 jídla, naštěstí rychle. Jste-li pracovně hodně vytížení, samozřejmě.
vložil Pavlina Fejfarova dne 12. 05. 2012 v 21:36
Recenze: Vyzkošel jsem spousty různých diet u všeho jojo efekt.Antonia Mačingová,byla to poslední,co jsem siřekla,že vyzkouším.Není to dieta a opravdu bezkonkurenčně nejlepší.Po detoxu jsem zhubla 6 kg a drží se to.A není to ani naročné na čas a a ni na peněženku.Doporučuji,jestli chcete zhubnout a přitom ani moc neutratit.Funguje na pneumatiky na břiše,což je skvělé.Zlepšil se mě i zdravotní stav.Děkuji paní Antonii.

Klady: Zlepšení zdravotního stavu,vlsů a hlavně ztráta špeků.

Zápory: Nenašla jsem žádný zápor.

Komentáře:

Dáša G.: Mohu jen a jen doporučit tento detoxikační program. S manželem již se takto stravujeme od letošního jara a oba jsme zhubli přes 10 kg. Cítíme se super, přestože už nejsme nejmladší. Velikost 44 jsem vyměnila za 36-38. Postupně měním šatník. Příprava a vaření jednoduché, nic složitého.Proště žádná negativní hodnocení.
Dáša G.: Mohu jen a jen doporučit tento detoxikační program. S manželem již se takto stravujeme od letošního jara a oba jsme zhubli přes 10 kg. Cítíme se super, přestože už nejsme nejmladší. Velikost 44 jsem vyměnila za 36-38. Postupně měním šatník. Příprava a vaření jednoduché, nic složitého.Prostě žádná negativní hodnocení, akorát, že někdy neseženu cuketu nebo brokolici.
vera: chci zhubnou ale nevim jak

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz