Pivní lázně

Pivní lázně Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 12. 07. 2011 v 15:46
Recenze: Manželovi jsem k narozeninám loni koupila poukaz na dvoudenní pobyt v pivních lázních pro 2 osoby. Musim říct, že to tam bylo opravdu skvělé. Výborný personál, pivo snad všude kam se podíváte, ochutnávky, koupel v pivu, které můžete rovnou pít. No naprostá pohoda. I v okolí je to pěkné.

Klady: Pivní pohádkový ráj, pivo výborné, skvělý relax, příjemná obsluha. Dokonalé.

Zápory: méně soukromí.

Komentáře:

erika: Paní bohužel jste nenapsala které lázně jste navštívili.My s manželem byli v penzionu U čtyřlístku u Seče.Bylo to tam děsný.Arogantní vedoucí která urážela snad každého.Pomalý personál a všude špína.Místo romantiky a svíčky na stole várnice na čaj.Jídelníček nám utajili.A k minutkové kuchyni se podával chléb.Káva se objednávala na třikrát.NO děs běs nedoporučuji ani nepříteli
hana: Bohužel také máme velmi negativní, přímo otřesnou zkušenost s pivními lázněmi v "Lázeňském" penzionu U čtyřlístku v Hořelci u Seče - pivní lázně Pernštejn. Špína a plíseň všude - v kádích, na závěsu u vchodu, na džbáncích na pivo.
Alexxa: Včera jsme se vrátili z pivních lázní -penzion U čtyřlístku u Seče..musím říct,že jsem tam jela s obavama,když jsem si přečetla recenze ale musím říct,že si nemohu na nic stěžovat a tosi myslím,že jsem náročná.Penzionek je skromný,ale čisto, utulno, pivní lázně-zapálené svíčky-opravdu romantické a čisto, žádná plíseň..Večeře výborná, výběr z několika jídel ani jsem nemohla dojíst,na stole svíčky... Snídaně výběr z několika menu. Personál-pán byl velmi ochotný,neustále se nás ptal,jestli máme všechno, jestli něco nepotřebujeme..I když v sobotu byla resturačka večer plná ,nestalo se že bychom na pití čekali o vteřinku déle..takže za mne dobrý..možná se změnil personál..
Vendy: S kamarádkami jsme v penzionu U Čtyřlístku strávily naprosto báječný víkend. Se vším jsme byly spokojené, personál byl velmi vstřícný a příjemný, strava perfektní, procedury skvělé, nemůžeme si na nic stěžovat. Jsme rozhodnuté si ten zážitek zopakovat.
Petr: S penzionem u Ctyrlistku mame skvele zkusenosti, po zmene majitele a personalu je zde cisto, privetivo a utulne. Rozhodne mohu doporucit.
Marcela a Radek: Dne 29.6. - 5. 7. 2013 jsme v penzionu U Čtyřlístku strávili příjemný týden. Všichni milý, pohodový, usměvavý, vstřícní, ochotní. Jídlo delikátní, ať to bylo cokoli...konkurence Pohlreicha :-) Ubytování čisté, útulné. Doporučujeme vřele všem. BALZÁM PRO DUŠI I TĚLO

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz