Mamma Mia

Mamma Mia Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 23. 03. 2011 v 15:08
Recenze: Po doporučeních mých přátel jsem si pořídil tento film. Nevěřil jsem, že se podaří přenést nesmrtelné písně do filmy. Navíc když byly předělané a nezpívali je původní členové skupiny ABBA. K mému překvapení se to povedlo a hlavně hudební složka filmu drží jeho tempo.

Klady: Film má velmi zajímavý a neokoukaný příběh. Což je u filmu vždy velká výhoda, diváky více přitahuje to, co ještě neznají.

Zápory: nic.
vložil 9PQK4P6vT dne 29. 05. 2016 v 14:30
Recenze: his estate is entitled to terminate and reclaim the coHgoiyhts.prwever, if, as I’ve always understood, Gaines hired Kurtzman to put together the comics, cut the checks to the artists and other contributors himself, and was entitled to sit on any material he didn’t publish, then the Kurtzman estate can expect a summary judgment against them if this ends up before a judge.

Klady: his estate is entitled to terminate and reclaim the coHgoiyhts.prwever, if, as I’ve always understood, Gaines hired Kurtzman to put together the comics, cut the checks to the artists and other contributors himself, and was entitled to sit on any material he didn’t publish, then the Kurtzman estate can expect a summary judgment against them if this ends up before a judge.

Zápory: his estate is entitled to terminate and reclaim the coHgoiyhts.prwever, if, as I’ve always understood, Gaines hired Kurtzman to put together the comics, cut the checks to the artists and other contributors himself, and was entitled to sit on any material he didn’t publish, then the Kurtzman estate can expect a summary judgment against them if this ends up before a judge.

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz