Kotnov - music club Tábor

Kotnov - music club Tábor Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 10. 01. 2012 v 11:44
Recenze: Po dlouhém uvažování jsme konečně navštívili s kamarády o víkendu music club Kotnov. Musím říct, že na první pohled mě interiér clubu velice okouzlil. Všude andělé, velké bary, skvělé koktejly za dobré ceny, pivo také za přijatelnou cenu. Dobré je že si v clubu příjdou na své dvě skupiny milovníků hudby, v clubu jsou totiž 2 taneční prostory. V jednom menším se hraje pravidelně oldies a ve druhém větším se hraje clubová hudba pro ty odvázanější:-) Jediný problém,který mi na clubu vadil, bylo místo k sezení..žádné stoly pro větší party lidí, jen všechny maličké stolky a sedačky po jedné řadě, takže si připadáte jako v čekárně na autobus:)Jinak myslím, že Kotnov určitě navštívíme vícekrát.

Klady: Skvělé bary, výběr hudby, bezvadné koktejly, vstup za pakatel. Ani nevím, proč všichni říkají, že je to club pro snoby...

Zápory: jen to sezení by chtělo nějak domyslet...alespoń někde v ústraní dát stoly okolo kterých se posadí alespoň 6 lidí dokola. takhle to sezení je vážně jako když čekáte na autobus a s přáteli si vůbec nepopovídáte..

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz