Aukro.cz

Aukro.cz Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 29. 04. 2011 v 11:48
Recenze: Internetové stránce aukro dávám pouze tři hvězdy z důvodu toho že si nikdy nemůžete být jistí zda vám dorazí zboží které jste si opravdu objednali a zda vůbec dorazí. Co se mi vůbec nelíbí je u některých aukcí platba předem. Vyhovuje mi zboží na dobírku u které mají jistotu obě strany. Výhodou je že zde seženete nové zboží za poloviční ceny a téměř vše na co si vzpomenete. Bohužel stránky využívají podvodníci. Ze skušeností svých známých vím o čem píšu.

Klady: nové zboží za poloviční ceny, věci které si můžete vydražit, naleznete zde téměr vše na co si vzpomenete.

Zápory: nikdy nevíte zda vám přijde opravdu to co jste si objednali, platby předem, někdy dlouhá dodací lhůta,zboží nejde vyreklamovat jen u některých produktů.

Komentáře:

Exipol: Reaguji na komentář k Aukru,je to stejný aukční servr jako každý jiný,jen na rozdíl od jiných má dobŕou základnu,jinak podvodníků opravdu hodně,nijak je neřeší,zboží jde reklamovat jen když si to vydupete ,ceny jsou dobré ,a poslat dobírkou ,to může jen šílenec ,dobírky se zpravidla nevyzvedávaj,poplatky vysoké,ale jde nám o pohodlí z domova.Je to tak 50 na 50.Chtělo by to více kontroly a bylo by více spokojenosti.E.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz