Rekreační centrum Česká Kanada

Rekreační centrum Česká Kanada Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

vložil lola dne 05. 04. 2011 v 10:44
Recenze: Chtěli jsme jet s přítelem někam v České republice, poznávat krásy naší přírody. Na doporučení přátel jsme se vydali do České Kanady.Ubytování se mi moc líbilo, je tu na vyběr buď chatka nebo větší bungalov. My si vybrali bungalov, protože měl i malou terásku na odpočinek. Tato dovolená byla jedna z nejhezčích jakou jsem zažila.

Klady: Krásná příroda, cenově dostupné, mnoho možností k vyžití.

Zápory: Nedoporučuji lidem, kteří potřebují mít svojí vlastní koupelnu neustále k dispozici.
vložil Davsonsidi dne 05. 07. 2012 v 21:35
Recenze: Bohužel jsme se také zůčastnili dovolené v tomto "penzionu" a dost to s náma otřáslo. Po příjezdu zaplatit, pak až klíče od pokojů, no asi věděli proč. Všude špína, prach, desítky mrtvých much a pavouků, pavučiny naprosto všude. Byli jsme ubezpečeni, že vše bude uvedeno do pořádku během pár minut. Ano, po 5ti minutách se připlazily dvě brigádnice, ošudlaly zem v chodbě a tím to zhaslo. Nechtěli jsme si kazit dovolenou, tak se naše ženský chopily nářadí a za 1hod. bylo uklizeno. O úrovni vybavení pokojů a celého areálu se ani bavit nebudu, vše si ještě dobře pamatuje dobu soudruha Husáka ( na pánských toaletách se stále ještě močí na kachličky na zdi). Opravdu největší šok na nás čekal v prostorách vtipně pojmenovaných jídelna. Opět všude hnus, kuchyně z roku raz-dva, k večeři špagety s omáčkou z čehosi, v čem jsme byli schopni rozpoznat jen kousky rajčete a salámu Junior. Hrůza, hladoví odcházíme dojíst zbytky zásob připravených na cestu. Ráno snídaně - opět katastrofa. Rohlíky z mražáku ohřáté v mikrovlnce, pár koleček šunky a sýru, mísa marmelády, pomazánka neurčitého druhu a pár čtverečků másla. Tomu se tady říká "snídaně ve formě Švédských stolů"!! Začíná nám být do breku, situaci uklidní nápad zajet do Kunžaku pořídit vlastní snídaní ze zdrojů místní prodejny. S hrůzou očekáváme příchod večeře. Pro jistotu jsme se přejedli při obědě na výletě v Jindřichově Hradci. A udělali jsme dobře!! Kuřecí maso v Solamylové omáčce a rozvařené těstoviny nás opět nechávají bez večeře. Naštěstí už poučeni máme vlastní zásoby. Třetí den ke snídani opět "Švédský stůl" a k večeři slibovaná žemlovka. Na tu nečekáme, balíme kufry a prcháme!!! Po cestě směrem ku domovu zastavujeme v Telči a v restauraci na náměstí si dáváme pořádnou baštu. Takže na závěr, pokud chcete prožít opravdu šílenou dovolenou plnou adrenalinových zážitků, mohu Centrum Česká Kanada vřele doporučit. Pokud ovšem toužíte po klidné dovolené, kde je normální se najíst, jeďte někam jinam. Přeji všem lepší volbu, než jsme měli my.

Klady: Kladného k tomuto zařízení nemůžů říct bohužel nic.

Zápory: Nepořádek, špína , velmi zastaralé a zdevastované zařízení, příšerná kuchyně, absolutní nezájem personálu o klienta.
vložil Lenka dne 06. 08. 2013 v 18:01
Recenze: NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ, KTEROU JSME KDY ZAŽILI :). Bydleji jsme s dětmi v 8-lůžkovém bungalovu s vlastními sprchami a ubytování se nám velice líbilo. Personál byl vstřícný a usměvaví, vždy ochotný poradit kam na výlet. Kuchaři vařili jedna básen :D Protož se nám domů vůbec nechtělo, ještě jsme si pobyt prodloužili. Bohužel bungalov už volný nebyl, tak jsme se přestěhovali do studií. Ty se nám taky velice líbily. Pokud si chcete vyrazit do příjeného prostředí s krásným okolím - doporučuji jednoznačně CENTRUM ČESKÁ KANADA -ps. rohlíy byli vždy čersvé, ke snídani různé druhy ovoce, zelenina, pomazánky, šunka, sýr, koláče, někdy banánové koktejli a jiné - rozhodně si není na co stěžovat a už vůbec ne za tuhletu cenu. Kdyby někomu něco chybělo, personál se vždy snaží každému vyjít vstříc - což jsem zažila, když jsem dostala strasnou chut na vejce :D děkuju celému kolektivu, další rok nás tam máte zase

Klady: naprosto všechno,okolí, personál, vyžití pro děti, minizvířátka (děti si zamilovali kozičky a vepříky :D )

Zápory: nic, nic a ještě jednou nic
vložil Marketa V. dne 07. 08. 2013 v 22:01
Recenze: Krásná dovolená. Českou Kanadu všem doporučujeme. Nádherné okolí, pěkné ubytování, pohotový, usměvavý personál. Rádi sem zase přijedeme. Máme rádi dobré jídlo a na zdejší snídani jsme se fakt vyřádili (sýry, šunky, salámy, ovoce, zelenina, koláče, palačinky, kaše, vejce, koktejly - všechno na co vzpomenete). Nejlvětší překvapení byl gril ve středu.

Klady: příjemné ubytování, čisto, levně :), vstřícný personál a krásné okolí

Zápory: málo času na dovolenou, chce to tak týden, aby jste si to tu užili
vložil Martin dne 16. 01. 2014 v 22:23
Recenze: Dovolená = děs a hrůza. Vše kladné (ochota a vstřícnost personálu a ta výborná kuchyně......To na ten web snad píše sama paní manažerka....Všichni co tam byli ubytováni asi ví, o čem píši). Pokud se přece jenom někdo rozhodne v tomto zařízení strávit dovolenou tak UPŘÍMNOU SOUSTRAST.

Klady: Krásné prostředí

Zápory: Špína, úklid, snídaně, večeře a šílená obsluha baru a v neposlední řadě "ochotná" pí.MANAŽERKA!!!
vložil Mráčková Dana dne 20. 03. 2014 v 16:34
Recenze: Byli jsme na dovolené v České Kanadě a velic se nám líbilo. Krásná krajina s výběrem pohádkových výletů a příjemný personál. Děti měli radost ze zvířátek. Přálo nám i počasí. Doporučujeme a chystáme se zas.

Klady: krásná příroda, příjemný personál, hezké ubytování z standardní cenu

Zápory: žádný bankomat v dosahu
vložil Martin dne 31. 07. 2014 v 07:29
Recenze: Jídlo příšerná šlichta, v půli pobytu střevní problémy 6ti lidí. Jídlo jsme odhlásili a nebyli jsme sami. Bungalov: plesnivá lednice, staré hnusné linoleum s čouhajícími vruty, příšerné peřiny a polštáře, děravé povlečení, proleželé postele, mravenci. Teplá voda 3x denně (z toho v 0:30 v noci), nádoba na 30L pro 7 lidí naprosto nedostačující. Schody v areálu nezpevněné ze starého betonu. Herní prvky neudržované. Naprosto nevhodné pro rodiny s malými dětmi. Personál nepříjemný až arogantní, vždy veliké divení, pokud jsme něco označili za problém (jste první, komu to vadí...). Po této zkušenosti sem již nikdy více!

Klady: Hezká příroda v okolí.

Zápory: Viz recenze.
vložil Martin dne 31. 07. 2014 v 07:32
Recenze: Jídlo příšerná šlichta, v půli pobytu střevní problémy 6ti lidí. Jídlo jsme odhlásili a nebyli jsme sami. Bungalov: plesnivá lednice, staré hnusné linoleum s čouhajícími vruty, příšerné peřiny a polštáře, děravé povlečení, proleželé postele, mravenci. Teplá voda 3x denně (z toho v 0:30 v noci), nádoba na 30L pro 7 lidí naprosto nedostačující. Schody v areálu nezpevněné ze starého betonu. Herní prvky neudržované. Naprosto nevhodné pro rodiny s malými dětmi. Personál nepříjemný až arogantní, vždy veliké divení, pokud jsme něco označili za problém (jste první, komu to vadí...). Po této zkušenosti sem již nikdy více!

Klady: Pěkná příroda

Zápory: viz recenze
vložil Zbyněk dne 06. 08. 2014 v 00:17
Recenze: No prostě HRŮZA, bungalov, vrzající postele, špína pod postelema (aj pofrkané kapesníky), místo dveří deska z palandy se škvírou nahoře aj dole, takže v pokoji průvan, bojler 50 litrů pro 8 osob, asi tak 4 osoby se rychle lehce opláchnou a další 4 otužování studenou vodou, v koupelně háček na ručník nehledejte, areál v kopci s ne moc bezpečným prostředím pro děti, pro rodinu s malými dětmi nevhodné, no ale dá se to přežít, ale co nepřežijete je jídlo, NE JÍDLO, ale šlichta pro prasata, a to je slušně řečeno, tedy napsáno, vůbec tam nejezděte, a když jo, tak nic tam nejezte!!!!

Klady: asi vše mimo areál

Zápory: asi vše v areálu
vložil Lukáš P. dne 21. 08. 2015 v 19:13
Recenze: Dobrá nálada, nám po příjezdu do kempu, vydržela asi pět minut. Nejdříve překvapil bar spojený s recepcí, což považuji za dosti stupidní nápad. Paní majitelka působila dojmem zmatená, jak lesní včela. Kemp na tom byl dost podobně. Připadalo mi, jako by někdo vzal všechny propriety, jež má každý normální kemp a zcela náhodně je rozházel po areálu. Nebo-li, najdi si sám. Co se týče bydlení, chatky jsou tak blízko sebe, že když si kýchnete, o dvě čísla dál se zavlní záclona. Krom toho mi přijde, že chaty byly zřejmě zděděny po nějakém táboru z dob rudého bratra. A od té doby se také zřejmě ani neuklízelo. Tolik pavouků na jednom místě, jsem neviděl ani u nás ve sklepě. Dole pod chatkami je bouda s WC a sprchou. Ona bouda by skvěle zapadla do hororu pro teenagery. Naštěstí se pod hlavní budovou nachází WC a sprchy i tam a v o něco lepší kvalitě. Noční osvětlení je zařízeno tak, že žádné není. Naštěstí byla světlá noc a tak nehrozilo, že bychom si rozbili hubu o nějaký strom. Zaplatili jsme si snídaně a čekalo nás něco, co snad nejde pokazit. OMYL, ale o tom, až později. Pár druhů čaje, káva, levný margarín, levná marmeláda, levný sýr, máslo, mléko... prostě klasika, ač levná. Rohlíky se zdály čerstvé, chleba taky. Za teoretických 60 kč fajn, ale za praktických 90, by člověk čekal možná něco o chlup lepšího. Další rozčarování - sprchy. Cena 20 kč a člověk musí pro klíč na recepci (k baru), tudíž tam s ručníkem okolo krku čekáte, až obsluha načepuje pivo. A když se, haleluja, dočkáte, máte patnáct minut na všechno. Personál si vás mezitím zapíše do knihy. Tenhle systém mi přijde naprosto zastaralý a debilní. Ale vem to čert. Pokud patříte k sortě lidí, jež se ráda napije, zjistíte, že nebudete mít kde. Dolní pergola je jaksi pouze střecha bez posezení. Chatky jsou malé, verandy mrňavé a v celém areálu je pouze jedno místo a to u hlavní budovy. Jenomže jejda. Pokud si na venkovní posezení přinesete vlastní pití, zaplatíte za každou lahev 100 kč. Společně s žádným osvětlením v areálu (krom venkovního posezení u hlavní budovy) a nefunkční druhou pergolou mi to přijde jako ždímání peněz z rekreantů. Jako by vás majitelé úmyslně lákali na jedno jediné venkovní posezení, kde vám nezbyde, než si platit pití na baru nebo platit ono 100 korunové špuntovné. Stránky kempu absolutně neodpovídají skutečnosti a vnitřek budovy bych těžko nazval restaurací. Čeká vás společenská místnost, jak vystřižená z komunistických ubytoven. Přítomná busta Lenina tomu dávala trochu zapravdu. Na svých stránkách si vyfotili nejhezčí chatku a následně dali fotku z nějaké oslavy nebo svatby, protože realita je daleko horší. Pokud máte děti a chystáte se je zabít, vezměte je s sebou do kempu Centrum Česká Kanada. Pokud se nezabijí pádem do díry, po možná kdysi funkční trampolíně, zcela zaručeně vám jej přejede pan majitel, který naprosto namol jezdí autem domů (viděno na vlastní oči). A nakonec, když přišel, chválabohu, poslední den a my přišli na snídani, čekalo nás rozloučení v podobě prasárny, jež bych nenakrmil ani místní zvířetinu. Zelená šunka, staré rohlíky a chleba obrostlý plísní. Hnus. Nechápu jestli jsou majitelé slepí nebo blbí, protože by tím mohli dostat nějaké dítě do nemocnice. Ještě nikdy jsem se neodjížděl z žádného ubytování tak nadšený z toho, že vodcaď mizím. Pokud by byl kemp levný, dalo by se to pochopit, ale po konečném vyúčtování jsme zjistili, že jsme neplatili za chatku, ale za každou osobu v chatce, což je docela prasárna, když vezmu v potaz v jaké díře jsme to bydleli. Ubytování zde v této hrůze si užijete jen pokud si vezmete spacák a nedáte si žádné jídlo z místní "restaurace."

Klady: Místní příroda

Zápory: Vše
vložil Martina dne 02. 09. 2015 v 20:42
Recenze: Centrum Česká Kanada Toto je první recenze, kterou píši, ale opravdu musím! Pokusím se stručně. V srpnu 2015 nám nevyšla plánovaná dovolená, tak jsme narychlo sháněly náhradu, alespoň na 5 dní. Volba padla na oblast České Kanady. Nebylo moc času na výběr a dle webových stránek jsme oslovily kemp s příznačným názvem Centrum Česká Kanada. Jaká fatální chyba!!!! Kemp jako takový je na krásném místě a mít jiné majitele, byl by jistě oázou. Personál: vyjma jedné slečny / asi dcera majitelky,manažerky? /, která byla vždy příjemná Vám všichni dávají najevo, že je vlastně obtěžujete svou přítomností. Ubytování: turistická chatka dejme tomu odpovídá ceně, jen by to chtělo s sebou rehabilitačního pracovníka. Spacáky jsou propálené, polštáře se sypou, povlečení je flekaté a děravé. Ale nejsme princezny, daly jsme to . Sociálky a umývárny: Tak ty už něco pamatují! Špína, pavučiny, celkově takové hodně historické. Čas se zde zastavil tak v 70. letech. Poplatek 20,- Kč za os./15 min. Klíče vydají po zaplacení na recepci a stopují Vám čas ve sprše strávený / když si cestou chcete dojít třeba na WC, utíká Vám čas, starší lidé se třeba nedokážou tak rychle přemísťovat a převlékat - docela potupné /. Návrh, že se sprchujeme rychle a klidně v jedné sprše neobstál. Tak si to spočítejte za týden třeba pro 4člennou rodinu. Strava: tak to je kapitola sama pro sebe. Objednaly jsme si polopenzi, nikdy nikde jsme nebyly zklamané, nejsme zmlsané a hlavně, že nemusíme vařit  Tady se to prostě – promiňte mi ten výraz – nedalo žrát!! Stále stejný blaf v různých obměnách, buď se něco málo do žluté vody přidalo nebo ubralo / ale spíš se ubíralo -však se také za kuchyní vykrmují prasátka na náklady hostů. /. Když se tenčily zásoby kuřat k večeři, zbylým rekreantům se stehna půlila, řízek - řízeček byl tak z 50 g masa. To vše bez obsluhy, pěkně u okénka jako ve škole vydávala obtížnému hmyzu / rozuměj hostu / paní managerka, alias Kamenná tvář. Snídaně v 8 hodin už byly spíše zbytkové, nebylo máslo ani káva. Marmeláda se dala pít, jak byla zředěná, nikoli namazat na rohlík – byl výběr z čerstvých či starých – a koupaly se v ní vosy. Název pro pomazánku asi ve slovníku nenajdu, nedala se identifikovat. Byl na výběr i knedlík od večeře s vejci, které jsem na nich ale nepostřehla. Došlo-li máslo, a to došlo brzy, byl v nabídce tekoucí margarín v kyblíku. Uzeniny ty nejlevnější, takže Junior nebo Gothaj, případně Turista. Nádobí by si slabší povahy měly přemýt nebo na něj raději nekoukat. Myčkou kuchyň nedisponuje. Vše konzumujete pěkně na igelitovém ubrusu. I stalo se, že nám něco málo od snídaně zbylo, tak jsme to daly mezi zbylý chléb, že to nevyhodíme, ale vezmeme do chatky psíkům. Mezi dveřmi nás potkala Kamenná tvář se slovy „ snad si tu neděláte svačinu!!!“ a jala se nám účtovat 25,- Kč navrch!!!!!! To už byla poslední kapka a večeři jsme si daly už jinde a jinou… mňam. Majitelé mají psa, velké plemeno – nádherného rhodéského ridgebacka. Ten se volně prochází po celém kempu, po kuchyni a rozvaluje se na rohové sedačce v místnosti pro hosty. Ti jen bezmocně čekají, až se jim uvolní místo. Tomu se už ale mohu jen pousmát  Resumé: v Centru Česká Kanada se jako mávnutím kouzelného proutku ocitnete v kanadském Klondike ……... majitelé tu rýžují na klientech o 106  Snad jim to dlouho procházet nebude.

Klady: Žádné se mi nevybavují, okolní přírody

Zápory: viz recenze

Komentáře:

jana: Tak jsme také byli v Centru Česká Kanada. Bydleli jsme v hlavní budově. Jednoduché hodnocení HROZNÉ. Pokoje jsou již po nějaké modernizaci, ale asi pro trpaslíky. Velice vtipné jsou malé ledničky umístěné přímo na zemi. Kolem postelí cca 40 cm volná ulička, která je díky novým oknům možná projít jen s hlavou pod páždím. Jak je modernizace odfušována nejde ani komentovat. Co se týká jídla je to oprav du děs. K večeři rýže s nedovařenou zeleninou, ve keré se měly ukrývat lanýže. Bohužel na ně nejsme zvyklí, tak jsem je nenašli. Snídaně byla úděsná, starých chléb a pravděpodobně rozmražené rohlíky, kolečka šunky byla tak slabá, že pomalu nebyla na talíři ani vidět. Kousky tlačenky by se mohly směle dávat na jednohubky, jak byly malé. Koláč s marmeládou byl minimáně 3dny starý, Opravdu nezapomenutelný byl mátový čaj. a tak to pokračovalo i o další večeři snídani. K ochotě personálu jen jedno. Druhý večer jsme si chtěli se známými, kteří byli zde rovně ubytovaní, zahrát karty ve společenské místnosti. V půl deváté přišla mladá slečna - paní, s tím že odchází domů se psem a tak zamyká. To nás opravdu dost rozhodilo a snažili jsme se odporovat. Bylo nám sděleno, že na televizi se máme koukat na pokoji. Tečka. Jsme důchodci, ale připadali jsme si jak děti na pionýráku. Na jednom pokoji byl sice stolek, ale jenom 1 křeslo a na druhém dvě křesla ale bez stolku. Ještě jedna zvláštnost potvrzení o zaplacení pobytu a polopenzi a složení 100 Kč za klíč se dává pouze na vyžádání! Litujeme všechny, kteří se zde ubytují. Krajina je nádherná, Slavonice, Maříž a další místa rovněž. Centrum Česká Kanada je opravdu hrozné.
Adéla: Byli jsme s rodinou naprosto unešený krásný prostředí a super personálem. Opravdu se nám tu velice líbilo. Ubytování jsme využili také v pokojích nadstandard, které jsou zmíněny výše a musím říct, že pán byl asi ubytováný úplně v jiném areálu než my - Centrum Česká Kanada je opravdu krásné místo a my se sem budem určitě vracet. Pokoje jsou standartě vybavené - rozhodně se tam nemusí lidé krčit. Nejvíce jsme si ale vážila přístupu personálu - tak milý kolektiv jsem snad ještě nepotkala - za přístup, vstřícnost a stálý úsměv na tváři dávám pět hvězdiček. Díkdy nim jsme se zde cítili jako doma.
Markéta: Centrum Česká Kanada - prostě supeeer :) děkujem perzonálu za skvělou večerní společnost :P "jedem na dva..." :D ...jinými slovy: krásná dovča a my za ní dík - okolí nádherné, penzion skvělej a lidi nejlepšííí ... ještě se vrátíme a to tak za měsíc :)
Jan: Dovolenou jsme si užili i přes nepřízeň počasí. Ubytování v chatkách nám vyhovovalo díky nízké ceně. Chatky využíváme při našem cestování hodně a musím říct, že tyto byly jedny z nejlepších, co jsme navštívili a určitě za nejlepší cenu. Sice už něco zažily, ale pořád ještě vypadají velice slušně. Když jsme v restauraci jen mezi řečí podotkli, že nám byla trošku zima, okamžitě přišla slečna se štosem dek. Takže personál opravdu pozorný.
Martin: Jídlo příšerná šlichta, v půli pobytu střevní problémy 6ti lidí. Jídlo jsme odhlásili a nebyli jsme sami. Bungalov: plesnivá lednice, staré hnusné linoleum s čouhajícími vruty, příšerné peřiny a polštáře, děravé povlečení, proleželé postele, mravenci. Teplá voda 3x denně (z toho v 0:30 v noci), nádoba na 30L pro 7 lidí naprosto nedostačující. Schody v areálu nezpevněné ze starého betonu. Herní prvky neudržované. Naprosto nevhodné pro rodiny s malými dětmi. Personál nepříjemný až arogantní, vždy veliké divení, pokud jsme něco označili za problém (jste první, komu to vadí...). Po této zkušenosti sem již nikdy více!
Zbyněk: No prostě HRŮZA, bungalow, vrzající postele, špína pod postelema (aj pofrkané kapesníky), místo dveří deska z palandy se škvírou nahoře aj dole, takže v pokoji průvan, bojler 50 litrů pro 8 osob, asi tak 4 osoby se rychle lehce opláchnou a další 4 otužování studenou vodou, v koupelně háček na ručník nehledejte, areál v kopci s ne moc bezpečným prostředím pro děti, pro rodinu s malými dětmi nevhodné, no ale dá se to přežít, ale co nepřežijete je jídlo, NE JÍDLO, ale šlichta pro prasata, a to je slušně řečeno, tedy napsáno, vůbec tam nejezděte, a když jo, tak nic tam nejezte!!!!
Lada: Nejhorší pobyt za posledních 20 let. Jezdíme každý měsíc po české republice ,ale toto byla katastrofa. Ty pozitivní komenty tu píše opravdu asi majitel. Nehorázná špína. Talíře, skleničky , příbory jsem si sami chodili umývat. Stoly jak u prasat po jídle nikdo neuklidil. Zbytky zde byly od snídaně až po večeři. Neutřené špinavé. Pokoje no nábytek z roku 1970. nic nerekonstruováno. Kuchař v civilu div ne v šortkách ve kterých přišel z domu. Svýmá rukama nám nabíral jídlo bez jakýchkoliv pomůcek. prostě tam tek kud kuřete či zeleniny na talíř vhodil po tom co nejspíš byl na záchodě. Do tohoto ubytovacího zařízení již nikdy. Jo ps po našich stížnostech se paní majitelka také velmi divila :-) . Příroda krásná toť vše. NIKDY ViCE !!!!!
Renata: Recepce je spojená s barem, takže jsme v den příjezdu čekali 45 minut, než žížnivý dostanou pivo a sprchuchtivý klíčky do sprchy. Organizace je naprosto příšerná, nikdo nic neví. Chatka by snesla úklid. Místo 2lůžkové jsme dostali klasicky 4lůžkovou (palandy). 2lůžkové chatky nebyly možné, protože v nich bylo sršní hnízdo. Stačilo by zavolat deratizační firmu a bylo by po problému. Ve sprše (20,-Kč) plesnivé závěsy, úklid na bodu 0. Pro děti je místo nevhodné – viz. díra po trampolíně, na které byla položená kláda (asi pro cvičení balance). Snídaně za 90,-Kč na osobu byla výsměch. Margarín v kelímku, v něm zabodnutá lžíce, marmeláda, mastný párek, staré rohlíky a chleba, čaj, káva, limonáda, když se zadařilo bylo klasické máslo, gothaj, eidam a šunkový salám, jednou jsme dostai i meloun.. A to jsme chodili hned z rána na 8.00h. V kempu měly být dvě zastřešené pergoly, z nichž funguje jen jedna u restaurace. Druhá pergola je jakýsi sklad bordelu bez možnosti posezení. Pokud si budete chtít dát v jediné pergole u restaurace svoje pití, je dané jakési „špuntové“ - za každou láhev přinesenou 100,-Kč. Takže popít si své vlastní pitivo, pokud počasí nepřeje – můžete jen v chatce. Chatky jsou blízko sebe, takže jsme slyšeli všechny rozhovory našich sousedů. Spousta lidí měla stejný názor a lituji, že jsme se nepodívali na recenze dříve. Máme proježděno x chatiček v různých kempech ČR, ale tohle byl masakr. Centru Česká Kanada se rozhodněte vyhněte. V okolí je daleko hezčích kempů i za příznivější ceny a hlavně s personálem, který se o kemp stará. Tady jsme si přišly jen jako ždímačky peněženek. Naštěstí to trochu zachránila okolní příroda, která je vskutku nádherná! V den odjezdu jsme šli na poslední snídani, kde servírovali plesnivý chléb a zelená kolečka šunkového salámu. Neriskovali jsme, a hladoví odjeli zpátky zaplaťpánbůh domů.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz