konferenční stolek Diana

konferenční stolek Diana Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 13. 05. 2011 v 17:08
Recenze: Tento stolek máme v obývacím pokoji. Líbí se mi jeho tvar ale při nákupu nikdo nemyslel na jeho funkčnost. Sice slouží dobře ale skleněný povrch se musí pořád leštit zůstávají na něm otisky prstů, kolečka od hrníčků atd.

Klady: Pěkný design.

Zápory: skleněný povrch se musí pořád leštit. Pokud máte děti mohou se zranit jeho ostré hrany.
vložil XuN7cbUMRWY0 dne 21. 04. 2017 v 18:57
Recenze: My 1 year old boy would love the one with grey! I like to see how cozy my boy can be wrapped with this beuuaiftl blanket. My 4 years old boy also would love to play with the blanket to create his imaginary world. We will move to a new house 2 weeks later so it would be a memorial gift to them. Thank you for such a lovely giveaway!

Klady: My 1 year old boy would love the one with grey! I like to see how cozy my boy can be wrapped with this beuuaiftl blanket. My 4 years old boy also would love to play with the blanket to create his imaginary world. We will move to a new house 2 weeks later so it would be a memorial gift to them. Thank you for such a lovely giveaway!

Zápory: My 1 year old boy would love the one with grey! I like to see how cozy my boy can be wrapped with this beuuaiftl blanket. My 4 years old boy also would love to play with the blanket to create his imaginary world. We will move to a new house 2 weeks later so it would be a memorial gift to them. Thank you for such a lovely giveaway!

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz