Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 17. 08. 2011 v 10:50
Recenze: Vůz má nejvýkonnější motor v historii Ferrari. 562 koní a zrychlení z nuly na sto za 3.4s jeho maximální rychlost je 325 km/h. Kotoučové brzdy ho zastaví ze 100 km rychlosti už po 32.5 metrech. Zlepšila se dynamika, ovladatelnost a mírně poklesla také spotřeba. Motor má sedmistupnovou převodovku která pohání zadní nápravu. Motor se snadno a rychle vytáčí je to opravdu příjemné a hlavně zvukový projev.Vzhled je dynamický.Skvělý a sportovní, originální světla doplněna o diody.Rozhodně s ním zaujmete.

Klady: vzhled, monstrozní výkon motoru, jeho zvukový projev, příjemný interiér, mohutná maska chladiče, trojramenný volant s tlačítkem pro nastartování, a páčky na řazení.

Zápory: zatím nic...

Komentáře:

marek: co to píšeš za nesmysl,nemá zdaleka nejvýkonější motor v historii ferrari, enzo,FXX a F599 jsou mnohem výkonější!
Vita: souhlasim s Markem, recenze by meli psat odbornici.Pochybuju ,ze autor ve voze vubec jel.
Jakub: Pane bože. Tohle psala nějaká lama. Otevřel jsem tuto stránku, abych porovnal své recenze s recenzemi někoho jiného. A tohle je hnus ! Díky kamarádům mám možnost si sednout za volant luxusních aut a napsat o nic na své stránce co si o nich myslím. Neříkám, že jsem odborník na psaní recenzí ale tahle recenze je opravdu odbitá. Viz. má stránka: www.luxusni-auta.ic.cz

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz