Peguot 206 SW 1.1

Peguot 206 SW 1.1 Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 11. 04. 2011 v 14:45
Recenze: Elegantní auto které má působivé křivky a jak píší výrobci kočičí oči. Přesto jeho zpracování interieru v základní výbavě působí dosti lacině co se týká plastů. Tří dvéřová verze je opravdu za trest když se rozhodnete pro koupi tohoto automobilu tak aspoň pětidveřovou verzi! Za to jeho spotřeba je legendární. Myslím že je to automobil vhodný pro ženy na městský provoz. Na dálnici se s ním zrovna moc nevyšvihnete. I v prudčím kopci bude občas problém, budete muset řadit jako zběsilý. Myslím že toto auto se povedlo pouze vhledem nikoliv výkonem a to i u silnějších motorů. Jak říkám je to spíše taková městská beruška.

Klady: Jednoznačně spotřeba když nešlapete po pedálu jako blázni, stejně si moc nepomůžete:) Vzhled je hodně atraktivní hlavně pro ženy. Centrální panel je přehledný. Automatická světla.

Zápory: Záruka od výrobců není moc dlouhá. Je to auto spíše pro jednu maximálně dvě osoby. Je malinké a více lidí se v tomto autě těsní. Po skončení záruky se, se závadami na autě doslova roztrhl pytel. Nekvalitní zpracování interieru. Určitě to není rodiný vůz. Slabé motory. Málo místa v autě. Sedačky nejsou moc pohodlné po delším cestování vás bolí úplně vše. Už bych si auto nekoupila. Malé pedály které jsou opravdu pro pepelku nikoliv normální nohu.

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz