Čerpací stanice A. Novotný

Čerpací stanice A. Novotný Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 30. 07. 2011 v 21:54
Recenze: Chci všechny varovat před touto čerpací stanicí která se nachází v Týně nad Vltavou na kraji města. Hlavně kvůli špatnému benzínu a naftě které se zde prodávají přes to že je nově postavená. Tyto pohonné hmoty vážně způsobily spoustě lidí problémy s auty. Vážné poruchy motorů atd. Vedení už dostalo pokutu po stížnostech od spotřebitelů, 70 tisíc ale nic se nezměnilo. Dále chci varovat před jejich myčkou která mi dost viditelně poškrábala lak na voze. Do konce se myčka dost často zasekne a je opravdu nepříjemné když vás zaseknuté válce uvězní ve voze. Na štěstí je tam telefoní číslo díky kterému jsem mohla přivolat obsluhu. Takže pokud máte nové auto s novým lakem vůbec nedoporučuji.

Klady: jediný plus je že je benzínka dobře zásobovaná autokosmetikou a různými doplňky za dobré ceny.

Zápory: špatná levná nafta a benzín které vážně poškodí vůz, myčka která poškrábe lak a dost často se tam stává že se zasekne v půli mycího programu. Nedoporučuji! Majitel se k poškození vašeho vozu nehlásí...

Komentáře:

Jana: I když pracuji na jiné pumpě tak kolikrát jsem tankovala u p.Novotného v Týně nikdy mě auto neškubalo,neblblo a neměla jsem žádnej problém.Pumpa je nová a obsluha fajn.Když se mě u nás zákazník zeptá kde je myci linka tak ho posílam do Týna,navíc na tého pumpě jde využít slevová karta DFC a to je plus pro zákazníky,takže já DOPORUČUJI.Přeji pěknej večer Jana.
Pan Diesel: Již několikrát jsem navštívil všechny čerpací stanice v Týně a okolí,a mohu s klidem říci, tato je schopna konkurovat pěti hvězdičkovým čerpacím stanicím,které byli donedávna jedničkou na trhu. Ovšem dnes je situace taková, že "pětihvězdičkové ČS *****" tvrdě bojují o míta na trhu v první desítce. A proto jim nezbývá nic jiného,jak na sebe upozornit, než pomlouvat konkurenci.Všichni zákazníci kteří se v tomto regionu pohybují,určitě sami dobře posoudí,kde jsou spokojeni se službami a kde rádi natankují.Všem čerpacím stanicím mimo "*****", hodně spokojených zákazníků.Všechny zdraví Diesel.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz