Čerpací stanice Kameňák Bechyně

Čerpací stanice Kameňák Bechyně Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 30. 07. 2011 v 22:05
Recenze: Na této čerpací stanici se prodává velmi nekvalitní benzín. Auto po něm strácí výkon. Po jednom natankování u starších vozů poznáte rozdíl. Stěžovalo si zde už mnoho lidí. Benzíně udělili pokutu 50 tisíc. Nic platné kvalita benzínu se nezměnila. Je dobře že probíhají určité kontroly těchto čerpacích stanic a informují o tom zákazníky.

Klady: vůbec nic.

Zápory: nekvalitní benzín který poškodí vás vůž, už po jednom natankování cítíte rozdíl auto ztrácí výkon, obsluha je nevzhledná a páchne potem po celé prodejně, nechápu jak tam mohou mít takové zaměstnankyně. Prodejna je malá, přeplácaná a neuspořádaná. Pokud máte hlad a chcete se občerstvit nějakou bagetou vždy je v lednici jedna okoralá. Malý výběr nápojů.
vložil Otakar dne 13. 12. 2014 v 16:46
Recenze: Dobrý den. Již po druhé jsem zakoupil bezin 95 čerp stanice Bežerovice Kamenák.Bylo to v listopado 2O14.Celý měsíc jsem měl problém startování.V servisu to bylo 5x a závada byla špatné ok.číslo benzinu.Zaplatil jsem 14OO Kč pro prohlídku a čištění.Musel jsem nádrž vypráznit a natankovat u jiné stanice.Po tomto mě motor naskočí na prvním startování. U Vás až na 5 startování a to ještě špatne.Nikdy už nebudu u Vás tankovat.Každému to řeknu když chce si ničit auto. V servisu to vědí a upozorní řidiče na takování.Podám iformaci té

Klady: žádné

Zápory: nejhorší pumpa v mém životě mám 85 let už jsem něco zažil.Toto je vrchol drzosti od Vás

Komentáře:

Zákazník: Velmi mě překvapila Vaše REKLAMA na cerpací stanici Shell.Když už něco pomlouváte tak byste se měla seznamit s tím o čem píšete!!Na této čerpací stanici tankují lidé i do hodně drahých aut a žádný problém nemají.A nevím o jaké obtloustlé obsluze píšete,ale chtěl bych vidět Vás...teda spíš nevidět protože musíte byt hůř než anorektička!!! Ale z Vašich komentářů je zřejmé že mate co dočinění se stanicí Shell v Týně nad Vltavou,proto každý rozumný člověk Vás nebude brát vážně a ani vaše komentáře které poškozují ostatní stanice v okolí!!
Honza: Občas na tuto benzíku zajedu na takovat a přijde mi ok. Obsluha příjemná.
Jana: Děkuju Zákazníkovi a Honzovi za komentáře.Protože jsem obsluha této čerpací stanice už asi 4 roky.Nejsem žádnej hubeňour,ale zase nejsem 150ti kilové prase,které smrdí potem.Dodržuju hygienu :D moje kolegyně a kolega taky.Jestli tato pani necítila sama sebe,protože žádnej ze zákazníků si mi nikdy na ,,zápach" nestěžoval :D.Je to od Vás vážně něpěkné,že takhle mluvíte o ostatních čerpacích stanicích,když ani nemáte pravdivý podklad pro to,co píšete. Nedává mi smysl,že na jednu stranu píšete,jak je tato prodejna přeplácaná a poté napíšete,že se zde dá koupit pouze nějaká okoralá bageta :D Pokud si nevyberete z cca 45 nápojů,tak nevím,čím Vás uspokojit.
Zákazník: Zajímavé jak všichni nadáváte na kvalitu benzínu, tankovala jsem přes dva roky a s autem to nic neudělalo. Obsluha je příjemná, vstřícná a májí sortiment který se hodí pro tyto prostory benzínky. Ale jak je známo, ten kdo něco závidí špinit bude.
Pan Diesel: Již několikrát jsem navštívil všechny čerpací stanice v Týně a okolí,a mohu s klidem říci, tato je schopna konkurovat pěti hvězdičkovým čerpacím stanicím,které byli donedávna jedničkou na trhu. Ovšem dnes je situace taková, že "pětihvězdičkové ČS *****" tvrdě bojují o míta na trhu v první desítce. A proto jim nezbývá nic jiného,jak na sebe upozornit, než pomlouvat konkurenci.Všichni zákazníci kteří se v tomto regionu pohybují,určitě sami dobře posoudí,kde jsou spokojeni se službami a kde rádi natankují.Všem čerpacím stanicím mimo "*****", hodně spokojených zákazníků.Všechny zdraví Diesel.
Pan Diesel: Ta fotka je stará min. tři roky a tato čerpací stanice se jmenuje SILMET. Bylo by dobré se místo zajet nejdříve podívat a pak teprve psát nějaké články. Čerpací stanice Kameňák už 3 roky neexistuje. ČERPACÍ STANICE SILMET DĚKUJE VŠEM SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍK, PŘEJEME ŠTASTNOU CESTU.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz