Dell U2311H

Dell U2311H Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 21. 03. 2011 v 13:01
Recenze: I přes veškeré nalezené aspekty jej určitě doporučím. Za tuto cenu těžko hledat konkurenci - monitor má kvalitní pivot, krásné věrné barvy a dobrou odezvu.S monitorem jsem naprosto spokojen. Vyborny obraz a pekny design. Krome predniho loga Dell je cely matny, coz pokladam za velke plus.

Klady: . Při výběru jsem kladl důraz na podstavec, abych měl panel dostatečně daleko v možnostech stolu. Myslím si, že lepší už neexistuje. Při zaražení podstavce ke zdi je od ní čelo panelu vzdáleno cca 17cm, samotný podstavec má cca 18.5cm, opravdu skvělé. Poměrem kvalita/cena asi nejlepší monitor jak na grafiku tak pro hraní.

Zápory: Při černé obrazovce je levý spodní roh s nádechem zelené, pravý s nádechem fialové. Myslel jsem, že jsou na internetu pouze přehnané fotky, ale opravdu to jde dost vidět - pouze při černé, takže v podstatě si toho všimnete jen u startu PC, než naběhne systém. Monitor mírně bzučí, jak kdy, těžko reklamovat. U tichého PC to jde poznat, jinak to asi nikomu vadit nebude nebo to ani neuslyší. Mě pomáhá stisknout rám, takže asi špatně smontovaný kousek (revize A01). Tento problém se dle recenzí u ně

Video recenze:

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Od této značky

RSS 2011 onlinerecenze.cz