Yorkšírský teriér

Yorkšírský teriér Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 26. 04. 2011 v 18:06
Recenze: Naše Mailinka byla už jako štěňátko velice čistotná, hravá a moc pěkná. Je to hlavně můj společník, chodíme spolu i na nákupy. Moc mě baví jí nakupovat různé sponečky a gumičky:-) je přátelská a nemů žádnou averzi vůči jiným psům.

Klady: malinká, hodná a hravá a velice aktivní.

Zápory: někdy je dost vyčůraná:-)
vložil gHOB5Lxcz72 dne 29. 05. 2016 v 15:20
Recenze: My mother bought me a vintage Shiek, Arabian Stallion Breyer horse model for my birthday recently. She found it at a flea market and it is in decent condition. However, a former owner drilled a hole in the model’s mouth in order to put a bridle and ≴bitࢭ on it, and the only articles I can find are repairing pieces that have completely broken off. What can I use to fill and remodel the hole?

Klady: My mother bought me a vintage Shiek, Arabian Stallion Breyer horse model for my birthday recently. She found it at a flea market and it is in decent condition. However, a former owner drilled a hole in the model’s mouth in order to put a bridle and ≴bitࢭ on it, and the only articles I can find are repairing pieces that have completely broken off. What can I use to fill and remodel the hole?

Zápory: My mother bought me a vintage Shiek, Arabian Stallion Breyer horse model for my birthday recently. She found it at a flea market and it is in decent condition. However, a former owner drilled a hole in the model’s mouth in order to put a bridle and ≴bitࢭ on it, and the only articles I can find are repairing pieces that have completely broken off. What can I use to fill and remodel the hole?

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz