Cetelem

Cetelem Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

vložil lola dne 27. 04. 2011 v 11:31
Recenze: Chtěla jsem snadnou a rychlou půjčku, protože jsem potřebovala rychle finanční hotovost. Díky Cetelemu jsem měla úvěr velmi brzy a ani jsem nemusela nikam chodit. Vše šlo vyřídit po telefonu a poštou. Mohla jsem si zvolit i dobu splácení a výši splátek.

Klady: Rychlé, solidní vyřízení.

Zápory: Vše je ok
vložil Jana Burešová dne 06. 02. 2012 v 16:25
Recenze: Společnost Cetelem velice nedoporučuji, aniž by jste tušili přeplatíte víc než by jste čekali!za vedení učtu si účtují 69kč+16,70kč pojištení+úrok z dlužné částky ,což se mi zdá u úvěrového účtu hodně ,I když jsem se snažila částku 8000 zaplatit co nejrychleji na 3 krát ,nic mi to platné nebylo.Pro zrušení je potřeba doplatit celou dlužnou částku ,proto jsem volala na jejich SPOPLATNĚNOU KLIENSKOU LINKU,aby mi oznamili zůstatek .bylo mi oznámeno rovných 400 kč ,což jsem ještě ten den poslala přes účet.po měsíci mi přišel další výpis s nedoplatkem 177 kč a to 100 kč za vedení dalšího měsíce!!!!!! a 77 kč nedoplatek. Pomoci u operátora jsem se nedočkala....Oznámil mi ,že jsem špatně rozuměla a pokud chci slyšet záznam telefoního rozhovoru mám si to podat písemně.!!!!!Jsou to ubožáci a profitují z malej peněz od slušnejch lidí.Proto radím cetelem nebrat!

Klady: žádné

Zápory: spousta
vložil musska dne 08. 10. 2012 v 20:20
Recenze: Společnost Cetelem NEDOPORUČUJI z důvodů naprosté ignorace zákazníka. Chovají se jak politici před volbama dokud Vás nelapnou. Malým nedopatřením jsem přeplatil úvěr o 1 splátku, protože Cetelem se nenamáhá zákazníkům podat zprávu o řádně splaceném úvěru. Když jsem tuto pochybnou společnost upozornil , že by měli přeplatek vrátit začalo kolo vytáček a ověřování. Když zjistili, že musí pár stovek vrátit hned jsem byl ubezpečen , že vrácení peněz nejenže zpoplatní za 100,- Kč, ale ještě pošlou složenkou , abych se musel projít na poštu. Vratka na účet ze kterého jim platby chodili je pro ně příliš velká zátěž. Doufám že alespon pár lidí, na základě těchto recenzí, zvolí jinou společnost.

Klady: žádné

Zápory: spousta
vložil vašek dne 11. 10. 2012 v 20:58
Recenze: CETELEM!!!!!!!!!!!!!!!!! jedním slovem lichva a podvod určitě nebrat. Všem požkozeným doporučuji obrátit se na českou národní banku která má nad nima dohled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klady: žádné

Zápory: nic jiného než zápory nemají
vložil Milan dne 08. 03. 2014 v 16:19
Recenze: rozhodně NEDOPORUČUJI !!! přeplatil jsem je o jednu splátku a místo poděkování a omluvy MÉ peníze půl roku využívali ve svůj prospěch a až po půl roce mi je vrátili a ještě napařili cituji: 100,- poplatek za pžeplatek,takže je to normální český finanční dobytek. rozhodně na ně pozor a NEDOPORUČUJI!!

Klady: půjčí

Zápory: chovají se jako dobytek,nedovoláte se
vložil Stepan dne 09. 04. 2014 v 11:27
Recenze: Nevim PROC si tu na Cetelem stezujete? Jsem u teto firmy jiz cirka 10 let a nemam a NIKDY jsem NEMEL jeden problem,vse jsem vyresil s jejih operarorem,kdykoliv si to doplatim bez problemu,pisu o kreditni kate a stou jsem 100% spokojen,DOPORUCUJI!

Klady: Ve vsem jsem spokojen a to jiz leta,doporucuji kreditni kartu Cetelem(nemusite si ji pojistovat kdyz nechcete)

Zápory: Zapor mam jediny ze ted kdyz se vola na firmu uz neni cislo 800........... coz bylo zdarma ale je 84 coz je za poplatek jako mistni ale to neresim.
vložil Zdenek dne 07. 05. 2014 v 14:22
Recenze: Raději,kdo nemusí tak se půjčce od Cetelemu vyhněte,nejen poplatek 69,-Kč,ale i 119,Kč za vedení účtu a pokud dojde k tomu,že přeplatíte,musíte žádat o vrácení a ještě 100 Kč strhnou za zaslání vašich peněz složenkou./Přitom pošta si při placení složenky bere kolem 30, Kč. Již nikdy Cetelem.

Klady: žádné

Zápory: pozdě posílané výpisy,špatně podané informace přes telefon,pokaždé řeknou během dvou dnů jiný zůstatek ba splacení,čekání 6 i více minut na spojení s operátorem.
vložil Lucie dne 12. 04. 2016 v 14:53
Recenze: Nedoporučuji, při rekonstrukci jsme kupovali nějaké elektro na splátky s cetelem a bylo to neskutečné, každý telefonický hovor byl zážitek, protože místní dámy jsou velmi nepříjemné již od začátku, ohromně je obtěžujete a jsou schopné vás seřvat za to, že chcete odmítnout jejich debilní kartu, kterou bohužel dostanete automaticky při koupi Elektra na splátky a místní zřizovatelé vás na to záměrně neupozorní! Takže opatrně! Kartu je možné vrátit, pokud ji nepoužijete, ale jak říkám, operátoři vás za to seřvou, protože jim asi berete prémie nebo nevim co :D takže za mě nedoporučuji, nebýt vysokých nákladů při rekonstrukci, tak bych tuhle opičárnu nikdy nepodpořila a doted je mi z nich blbě, servis stojí za houby a pozor při čtení smlouvy, čtěte to velmi pomalu a ptejte se radši 1000x, ať vás pak nenachytaj třeba na tu jejich zázračnou kartu, kde na vás čekají tisíce :D nuž ale za jakou cenu, že....

Klady: ať hledám, jak hledám, tak nenacházím při dobré vůli nic. Snad jen ta rychlost, ale to rozhodně není klad, pokud chcete kvalitu

Zápory: o tom by se dala napsat celá kniha :D nehledě na to, že cetelem oj*bal celou řadu lidí, co skončili na dlažbě. Pozor na skryté věty ve smlouvách! Pozor na nabitou kartu, kterou posílají s úvěrovou smlouvou, za žádnou cenu ji nepoužijte, jakmile přijde, roztřihněte ji nebo jim ji pošlete zpátky a zažádejte si o vyjmutí z registru!!!!

Komentáře:

Barbora: Vážení, pokud máte jakýkoliv problém prozvoňte na telefonní číslo 777 788 950 zavolám Vám zpět. A najdu pro Vás řešení. Vše zdarma preferuji osobní schůzku - ZDARMA!!!!!
Milan: rozhodně NEDOPORUČUJI !!! přeplatil jsem je o jednu splátku a místo poděkování a omluvy MÉ peníze půl roku využívali ve svůj prospěch a až po půl roce mi je vrátili a ještě napařili cituji: 100,- poplatek za pžeplatek,takže je to normální český finanční dobytek. rozhodně na ně pozor a NEDOPORUČUJI!!
Zdenek: Nespokojen,koupil jsem si přes Cetelem v Datartu telefon,do dnešního dne nejsem schopen zjistit zda mám přeplatek-nebo nedoplatek,pokaždé jiné informace,neochota.
Eman: slyšela jsem že vylpují na dvře nebo schránky že jste dlužník je to pravda?
Eman: slyšela jsem že vylpují na dvře nebo schránky že jste dlužník je to pravda?
JIŘI: ja osobně s cetelem špatne zkušenosti.pořad vas otravuji.a když se jednou během par let ojediny den spozdil ne moji vinou,splátku.tak se mohli posrt.na jejich čislo se sice dovolate ale trva to strašně dlouho.ochota je mizerna.pořad my chodila nabidka na zvyšeni limitu na kartě.zhruba 5 let jake dobry klient.nikdy jsem to nevyužil.a pak jsem to chtěl využit.navýšit limit o 10000.a poslali mě do haje.že to určuje počítač a ne oni.a na zavěr.cetelem nebrat.

Vložit komentář:

 

Související recenze

Online půjčky
RSS 2011 onlinerecenze.cz