Svatební salon Štěstí Tábor

Svatební salon Štěstí Tábor Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 29. 04. 2011 v 12:30
Recenze: Šaty zde mi přišli poněkud obnošené, měli různě vytrhaná oka a bylo vidět jak byli moc obnošené a nepůsobilo to na mě zcela dobře. Asi bych se v takových šatech nevdala pořád mi v hlavě probíhalo kdo je asi tak měl na sobě a podobně. Mají tu krásné modely ale toto mě odradilo. Oproti jiným půjčovnám kde mají šaty krásně zachovalé.

Klady: krásné modely které nemají všude.

Zápory: nevybrala jsem si zde, přesto že měli nádherné modely ale bylo na nich vidět jak jsou obnošené, nepůsobilo to na mě dobře.
vložil Pavlina čepelakova dne 12. 05. 2012 v 16:09
Recenze: Tento salon,byt je malicky ma moc hezke saty,vubec mi neprisli obnosene,jak psala pisatelka predemnou.Saty ktere jsem si pujcila na svuj velky den jsou velice krasne a cena za pujceni me velice prekvapila.Pani majitelka byla velice ochotna.

Klady: Mily pristup personalu,saty velice pekne a ceny jsou pro normalni lidi

Zápory: zadne jse neschledala
vložil Lenka Křížová dne 02. 07. 2012 v 08:56
Recenze: Tento salon skutečně byl tak před 2 lety na úpadku.Když se vdávala 1.dcera a přišly jsme do salonu si vybrat šaty,tak jsme byly rozčarovány jak paní majitelkou,tak stále štěkajícím a obtěžujícím psem paní majitelky i celkově zaprášeným a otřelým prostředím celého salonu.Šaty si tu dcera nevybrala,byla ráda,že z tohoto prostředí vypadla. Ale zato letos v květnu se do salonu šla podívat 2.dcera na doporučení známých,trochu jsem jí předtím zrazovala na základě předchozí zkušenosti. Ale opak byl pravdou. Velmi milá paní majitelka,nejlevnější půjčovné v Táboře a dokonce šaty měla už měsíc před svatbou doma, aby si mohla podle nich pořídit prádlo a doplňky.A půjčovné platí až po svatbě při vracení šatů,až jestli si opravdu šatičky vezme na obřad.Šaty mají převážně nové v salonu,příjemné prostředí,připadaly jsme si tam jak ve filmu.Neskutečně prima. Vřele doporučuji.Lenka Křížová

Klady: milý přístup,čistota modelů,vstřícnost k potřebám nevěsty(zkouška dle potřeby i v sobotu nebo neděli),nejnižší cena půjčovného bez omezení doby půjčení

Zápory: nevím

Komentáře:

jana: se salonem stesti jsem byla spokoje nadherny vyber svatebnich satu a doplnku ,strasne ochotna pani.Vrele doporuciji.
Zdenka: holky doporučuji ze všech nejvíc!!!taková ochota se dnes těžko hledá a super modely,no prostě NEEEJ.a to co píše ta paní není pravda,vždyt je to půjčovna tak jsme je poničily a ona je upraví,dle přání nemáme celá rodina jedinný problém půjčuje i malým dětem.dobré ceny,nemám zápory!

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz