Restaurace U Dvou Koček Tábor

Restaurace U Dvou Koček Tábor Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 30. 07. 2011 v 23:14
Recenze: Malá hospůdka která je stylově a velmi zajímavě zařízená. Husitského města Tábor v kouzelné uličce u náměstí. Trochu středověký styl který na vás příjemně dýchne. Váří zde opravdu jedinečně. Moc doporučuji.

Klady: stylové zařízení, výborný personál a vynikající jídlo, určitě stojí za to navštívit.

Zápory: škoda že je restaurace malá prostor je tam trochu stísněný.
vložil dGaiCKUn dne 21. 07. 2014 v 01:12
Recenze: Nj, mě se RE neledbil, až 3. dedl :). Prince .. mno třeba mě se Pire1ti fakt ledběj :). Knedžky se taky předěle1vaj do her. Kre1snfdm předkladem buď Zaklednač, kterfd je bombovfd a rozohdně předloze ostudu neděle1. Naopak .. dostal ji ještě vedce do podvědomed lided :).Navedc nemusedš "předěle1vat", ale můžeš nave1zat. Dalšed kniha mě teď napade1 Dantes Inferno, kterfd brzo bude vyche1zet.

Klady: Nj, mě se RE neledbil, až 3. dedl :). Prince .. mno třeba mě se Pire1ti fakt ledběj :). Knedžky se taky předěle1vaj do her. Kre1snfdm předkladem buď Zaklednač, kterfd je bombovfd a rozohdně předloze ostudu neděle1. Naopak .. dostal ji ještě vedce do podvědomed lided :).Navedc nemusedš "předěle1vat", ale můžeš nave1zat. Dalšed kniha mě teď napade1 Dantes Inferno, kterfd brzo bude vyche1zet.

Zápory: Nj, mě se RE neledbil, až 3. dedl :). Prince .. mno třeba mě se Pire1ti fakt ledběj :). Knedžky se taky předěle1vaj do her. Kre1snfdm předkladem buď Zaklednač, kterfd je bombovfd a rozohdně předloze ostudu neděle1. Naopak .. dostal ji ještě vedce do podvědomed lided :).Navedc nemusedš "předěle1vat", ale můžeš nave1zat. Dalšed kniha mě teď napade1 Dantes Inferno, kterfd brzo bude vyche1zet.

Komentáře:

Tomas: Extremne pomala obsluha. Cekali jsme 2 hodiny. Jidlo nic moc za ty nehorazne ceny. Zkazili nam cely den. Never more.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz