Restaurace u Reinerů Písek

Restaurace u Reinerů Písek Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 29. 04. 2011 v 12:46
Recenze: Restaurace už funguje řadu let, do konce do ní chodili moji rodiče na pivo když byli mladí. Majitelé si zakládají na dobrém jménu. Za starých dob patřila mezi nej restaurace v Písku. Dnes je ve městě tolik restaurací že už tomu tak není. Jinak moc dobře vaří a mají velmi dobré pivo.

Klady: Mají tu výborné pivo a tatarský biftek ten rozhodně doporučuji!

Zápory: není to žádná luxusní restaurace ale klasika.
vložil Petr dne 01. 11. 2012 v 21:55
Recenze: Jídlo je naprosto nepoživatelné, pokud se ho po velmi dlouhé době dočkáte je buď studené nebo nedochucené. Podle chuti piva trubky nebyly čištěny několik let, takové podmíraky si nedovolí natočit jen málo kdo obsluha musí být velmi otrlá když se nestydí Vám přinést i 2cm pod míru. Nedoporučuji…

Klady: žádné

Zápory: viz výše

Komentáře:

karel prucha: hnusny jak svine nejlepsi je krkovice na mokrem smradlavem prkynku vsechno tece v omastku zejmena v patek a v sobotu cekaci doba na jidlo 50 az 90 min moc pekne
Jaroslav Pokos: Tuto skvělou restauraci navštěvuji o víkendu mnoho let. Jídlo je zde skvělé, v letních měsících o něco delší čekací doba, ale to vše v časovém limitu. Musím vzdát hold výbornému plzeňskému pivu, je znatelné, že s tímto mokem pracují lidé, kteří tomu hodně rozumí. Dovolil bych si tvrdit, že takových výčepních v republice je hodně málo. Proto se zde v pátek a v sobotu sežene těžko volné místo. A k tomu myslím už není co dodat.
DaK: V poslední době jsem při návštěvě restaurace U Reinerů v Písku zaznamenal silné nedostatky v nabízené nabídce jídel, zejména pak samotné zpracování, kdy řada jídel je nedochucena, v neposlední řadě má tato hospoda velký problém s časem od objednání jídla po přinesení na stůl. Vrchol všeho je dnešní zážitek, kdy od objednání, v sobotu v čase 20.15 uplynulo dlouhých více jak cca 1h 30min, kdy se obsluha rozhodla postupně nosit objednané jídlo, kdy zhruba přes hodinu byla již donesena tatarská omáčka na stůl, která stačila mezitím okorat a to i přes opakované dotazy na obsluhu, kdy hodlá objednané jídlo přinést. Závěr všeho bylo, že obsluha nepřinesla po více jak 1h 30min hlavní jídlo s přílohou. Rozhodně na jídlo nedoporučuji a vedení této hospůdky se bude muset rozhodnout, jakou cestou budou chtít dále vést tuto hospodu, pakliže by to mělo být tímto způsobem, tak o řadu příznivců brzy přijdou.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz