Zabavní centrum Kameňák Bechyně

Zabavní centrum Kameňák Bechyně Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 26. 04. 2011 v 11:49
Recenze: Tato restaurace neskutečně upadla. Před x-lety kdy se otevírala byla výborná jak jídlo obsluha ale prostředí. Dnes přijdete do restaurace k umatlanému stolu mnohdy i k talířům co tam zbyli po předcozích návštěvnících. Máte pocit že obsluhu doslova otravujete. Jídlo odpovídá tomu jak se zrovna kuchař ten den vyspal. Do dobré nálady se trefíte málo kdy. Takže na romantickou večeři zde, to nevidím. Nemluvě o tom že mi zde spadl na hlavu dřevěný rám z okna a vedení se jen omluvilo a jídlo jsem si ještě musela zaplatit. Pokud se chcete špatně najíst a zažít nějaký šok tak doporučuji. Pokud budete dobrodruh a na jídlo se sem vydáte tak si udělejte hodně času na jídlo budete čekat tak hodinu...

Klady: nevím??? je jich tak málo že si nemohu vzpomenout...

Zápory: restaurace upadá čím dál tím více. Je zde špína jak na stolech tak i na toaletách. Obsluhu svým přáním doslova otravujete. Kuchaři vaří podle toho jak se vyspí a jakou mají náladu. Na jídlo ještě čekáte pomalu hodinu to je v této restauraci pravidlem. Nedejte na hezký vzhled z venku a na reklamu na internetu!

Komentáře:

hasek: asi tu recensi psal nějaký hostinský z Bechyně aby odradil hosty. Skvělá jídla naskutěčné porce,všude pořádek. ostatní resraurace z města stydtě se ,dáváte poloviční porce.
hasek: asi tu recensi psal nějaký hostinský z Bechyně aby odradil hosty. Skvělá jídla naskutečné porce,všude pořádek. ostatní resraurace z města stydtě se ,dáváte poloviční porce.
hasek: asi tu recensi psal nějaký hostinský z Bechyně aby odradil hosty. Skvělá jídla naskutěčné porce,všude pořádek. ostatní resraurace z města stydtě se ,dáváte poloviční porce.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz