Hotel Pod Jasany

Hotel Pod Jasany Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 03. 01. 2012 v 20:59
Recenze: Napadl první sníh a my se rozhodli vyrazit na hory. Vybrali jsme si Špindlerův Mlýn, kde je krásný hotýlek Pod jasany. Hotel je v romantickém stylu s vlastní malou ale pěknou restaurací, kde pobíhá příjemná obsluha, dále hotel nabízí i vlastní welnes(výřivku a saunu).Myslím, že se do Hotelu pod jasany určitě ještě někdy podíváme.Doporučuji každému se v hotelu alespoň jednou za život ubytovat.Hotel nabízí i slevové vouchery.

Klady: Z hotelu je krásně vidět na sjezdovky, pokoje jsou čisté v romantickém stylu,obsluha příjemná,pokrmy v restauraci jsou gurmánským zážitkem. Opravdová bomba.

Zápory: nemám co bych vytkla..
vložil Diana dne 31. 03. 2014 v 19:58
Recenze: Dobrý den, právě jsme se vrátili s přítelem z ubytování v Hotelu Pod Jasany ve Špindlerově Mlýně. Co se týká ubytování, byli jsme mile překvapeni útulností pokoje č. 10. V naprostém šoku jsme zůstali při návštěvě hotelové restaurace, která má v názvu také zážitková gastronomie. Zážitek to opravdu byl, ale negativní, a to zejména s ohledem na asi"slečnu", která se chovala velmi podivně až negativisticky, nebyla naprosto ochotná, byla neupravená, nic nám nenabídla k pití, ani nealko, dokud jsem si o to sama neřekla a tvářila se, jako že jsme nějaký povl, nebo snad nezvaní hosté(podotýkám, že bylo 20:50, restaurace má otevřeno do 22:00 a chtěli jsme se ještě najíst a ochutnat nějaká vína z jejich prý vyhlášené vinotéky. Jídelní lístek byl bohužel také velmi omezený, což nás zaskočilo a museli jsme vybírat ze 4 hl. jídel(opravdu nedostečné!)V té době byly obsazeny 2 stolky z celkového počtu 4 stolů, takže rozhodně neměla žádný frmol.To samé se opakovalo i u snídaně, házela na nás divné pohledy, byla neochotná a celkový dojem z této obsluhy byl dost šílený.Tento hotel by si zasloužil opravdu obsluhu na vysoké úrovni. Dále byl velkým mínusem prostor ve welnes, kde na oknech byly jen jakési záclony a dovnitř bylo vidět. Bylo to velmi nediskrétní. V hotelu se rádi ubytujeme kdykoliv, ale zážitkovou gastronomii se "slečnou" si zopakovat nehodláme, raději si budeme pro romantickou večeři vybírat jiné osvědčené restaurace.Myslím, že by majitel hotelu měl tuto osobu v obsluze restaurace zvážit a ihned vyměnit, neboť úroveň gastronomie v jeho hotelu tímto velmi upadá.Za ubytování děkujeme a přejeme hodně spokojenějších klientů.

Klady: krásný útulný pokoj č. 10

Zápory: restaurace včetně její obsluhy(nějaká asi"slečna"podivná bytost, absolutně nehodící se do tohoto prostoru.Malý výběr jídel.

Komentáře:

Produkt zatím nikdo nekomentoval.

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz