STARKL- zahradník

STARKL- zahradník Recenze

Přidat recenzi

Uživatelské recenze:

dne 28. 03. 2011 v 17:38
Recenze: Toto zahradnictví mě vůbec nepotěšilo i přes nabídku mnoha druhů různých květin a ovocných, či okrasných stromků. V katalogu vždy rostliny vypadají skvěle,mohutně a jsou krásně pestrobarevné...ale doma? i po správné péči a rad z katalogů je to samá bída. Několikrát se stalo, že vůbec nepřišly ty barvy rostlin, které jsem chtěla a co mě nejvíc dorazilo byla má minulá objednávka Petůnií převislých. Objednala jsem si jich do 8 oken ale krom 10ti rostlinek přišly všechny mrňavé,kořínky měly uhnilé. Na druhou stranu mám od Starkla již 2 rokem pár ovocných stromků a již první rok jsem sklízela pár kousků ovoce.

Klady: Veliký výběr květin,ovocných a okrasných stromků.Katalog zdrama.

Zápory: Vše jsem uvedla v recenzi.
vložil MARTINA dne 07. 07. 2012 v 13:24
Recenze: Vžádném případě nedoporučuji.Obědnala jsem si ruže každou jinou jedna přišla rovnou suchá ostatní vykvetly stejné oranžove.Oranžovou jsem si vůbec neobědnala.Jsem totálně znechucena.Posílá to co chce a ne to co si obědnáte.

Klady: Žádné jsem nenašla.

Zápory: POSÍLÁ NĚCO JINÉHO NEŽ SI ČLOVĚK OBĚDNÁ TAKŽE OBCHOD O NIČEM.
vložil Růžena dne 10. 06. 2014 v 19:46
Recenze: Musím též všechny varovat, přímo v zahradnictví u Starkla jsme nakoupili spoustu keřů, jahod, borůvek, různých sazenic a takřka vše je velmi špatné. Pěstuji jahody už přes 40 let, ale to co mi vyrostlo ze zahradnictví Starkl je něco strašného. To samé se týká borůvek, angreštů a okrasných keřů. K borůvce od Starkla jsem přikoupila ještě jednu v jiném zahradnictví a ta je obsypaná borůvkami, kdežto na té od Starkla jsou asi 4. Po vyptávání u lidí jsem slyšela jen samé negativní zprávy.

Klady: Žádné

Zápory: Všechny

Komentáře:

Marie Kovářová: máte pravdu,mě se stalo to samé z šesti pelargonií roste jenom jedna a i ta nestojí za nic
Frantisek: Musím též všechny varovat,před zahradnictvím Starkl!

Vložit komentář:

 

Související recenze

RSS 2011 onlinerecenze.cz